“Markanız cevherinizdir,
onu işlemeye tescille başlayın.”

Marka Nedir?

556 sayılı Kanun Hükmünde Kararname Madde 5’e göre “ Bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlayan kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Tüm tescil ihtiyaçlarınız ve fikri mülkiyet stratejileriniz için hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz.Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yaralanmak için Adana Marka Tescili ofisimizi hemen bizi arayın 0322-235553. Bunu yaparken de dürüst çalışma ilkesine ve gizlilik esasına dayalı bir anlayışla hareket etmektedir. 

  • Mal veya hizmetinizi sahiplenmenin tek yasal yolu marka tescil belgesine sahip olmaktır.Hukuki ihtilaf durumunda hakkınızı arayabileceğiniz tek savunma aracınızdır.
  • Marka tescili işletmelerin prestiji açısından her zaman etkili bir belgedir.
  • Tüketici açısından markanın tek olması , güven ve itibar sağlaması ile birlikte markaya yapılan yatırımları da destekleyici bir unsurdur.