23 yıllık tecrübemiz ile firmanızı e-ticarete doğru bir şekilde taşıyor bu süreçte tüm adımlarda sizlere hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.23 yıllık tecrübemiz ile firmanızı e-ticarete doğru bir şekilde taşıyor bu süreçte tüm adımlarda sizlere hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.

Firmaların ürün ve hizmetlerini e-ticaret sitesi kurarak satabilmesi için tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık verdiğimiz hizmettir.

E-ticaret Hizmetleri

Firmalar ürünlerini hem kendi e-ticaret sitelerinde satabilirler hem de pazar yeri dediğimiz n11.com, hepsiburada.com gittigidiyor.com, trendyol.com, amazon.com gibi sitelerde de satabilirler.

Firmaların kendi e-ticaret sitelerini kurarken ihtiyaçlarına uygun doğru e-ticaret paketini seçmelilerdir. Bu konuda firmanın ihtiyaçları tarafımızdan incelenerek doğru paket seçimi konusunda önerilerde bulunmaktayız.

Adana E-Ticaret Hizmetleri veren firma olarak e-ticaret ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 0322-2355753 05067095515 numaraları arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.